Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше Ім’я *
Ваш телефон*
Оберiть додатково
Payment method
Замовте зворотній дзвінок
Заповніть поля та наші оператори з Вами скоро зв'яжуться
Ваш телефон

Чому альтернативний електротранспорт краще рішення для міста?

Транспортні засоби європейського виробництва Hanza можуть скоротити викиди, розвантажити громадський транспорт і вирішити проблему завантаження доріг надмірною кількістю автомобілів. Вони можуть зменшити поганий вплив на навколишнє середовище і заощадити Ваші гроші та забезпечити мобільність. Для міст не може бути більш швидкого і дешевого способу скоротити викиди вуглецю та зменшити завантаженість доріг.

Шукаєте докази?
- Ефективність
Середня вага автомобіля трохи менша 1,6 тонн - в 26 разів більше, ніж людина, яку він перевозить. Таким чином, більша частина енергії автомобіля використовується для пересування самого автомобіля. Наш електросамокат важить всього 12 кілограм, а велосипед всього 20 і працюють вони від ефективного електродвигуна. Це дає нашому транспорту величезну перевагу з точки зору використання енергії.

Один кіловат витрачає автомобіль з бензиновим двигуном на дистанцію 1,5 кілометра. Tesla Model 3 може проїхати близько 6 кілометрів при тій же кількості енергії. Електричний скутер може проїхати більше 128 кілометрів використавши таку ж кількість енергії.
- Вартість топлива
Вартість заправки електронного скутера становить трохи більше 1 відсотка від вартості заправки навіть малолітражного автомобіля. За кілька тижнів, місяців і років поїздок ці заощадження накопичуються. Те ж, що робить електронні самокати екологічно чистими, робить їх економічно привабливими.

- Вага
Електроскутери не тільки енергоефективні у використанні, але і енергоефективні у виробництві. Середній автомобіль важить близько 1,6 тонн, а його виробництво створює приблизно 7 тонн викидів CO2.

Електросамокат важить всього 12 кілограм і, відповідно, вимагає набагато менше енергії для виробництва та не має такого шкідливого впливу на екологію.
Також цiкаво
Made on
Tilda