Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше Ім’я *
Ваш телефон*
Оберiть додатково
Payment method
Замовте зворотній дзвінок
Заповніть поля та наші оператори з Вами скоро зв'яжуться
Ваш телефон

Чому варто придбати електроскутер?

Купити електроскутер – означає стати власником непросто іграшки для розваг, а отримати повноцінний альтернативний транспорт. Це засіб пересування в магазин, на роботу, або просто варіант проводження дозвілля.

Електроскутери в Україні стали поширені завдяки своїм явним перевагам над іншими видами транспорту. Вони дають змогу зменшувати забруднення навколишнього середовища, яке викликає численні проблеми зі здоров'ям у людей, що живуть в містах.
Немає сумнівів, що електричні скутери змінили наше уявлення про мобільність. Тепер можливість рухатись містом швидко та без заторів доступна кожному. Насправді, більшість людей мають неправильне уявлення, що покупка може вартувати цілого капіталу. Але можемо Вас запевнити, що купити електроскутер дешево – реально.

Hanza - дивовижний бренд електричних скутерів, який має доступну ціну та не погіршує при цьому якість. Якщо Ви вже колись мали справу з нашим брендом, то у Вас точно був приємний досвід.
Наші моделі скутерів мають здатність розвивати швидкість до 50 км/год, долати схили під кутом 20 градусів, при тому вони обладнані LED фарами, а деякі з них ще й сигналізацією. Витрати на зарядку нашого скутера становлять всього 3 грн за 100 км.

Численні переваги їзди на електричному скутері змушують і старших, і молодших отримувати насолоду та задоволення під час користування скутерами. Їх невеликий розмір і легкість в зберіганні робить їх придатними для міського використання. Крім того, якщо Ви людина, яка піклується про екологію, купити електроскутер Hanza – це чудове рішення, оскільки Ви можете використовувати його без шкоди для навколишнього середовища.
Також цiкаво
Made on
Tilda