Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше Ім’я *
Ваш телефон*
Оберiть додатково
Payment method
Замовте зворотній дзвінок
Заповніть поля та наші оператори з Вами скоро зв'яжуться
Ваш телефон

Про торговий бренд «HANZA»

41 сек
Про «Hanza»
Електричний вид транспорту — величезний ривок в майбутнє
Чистота атмосфери, відсутність забруднень, відсутність відходів і відпрацьованого масла, тиша, можливість зарядки батареї в будь-якому місці міста, де є розетка. Електричний транспорт компактний, акуратний, не залишає після себе жодних слідів. Сучасні міста потребують нового вигляду індивідуальних і громадських транспортних засобів, здатних перевозити велику кількість городян, при цьому, не ставлячи під загрозу крихку рівновагу природи і місце життя великої кількості людей.
Місія — ми виробляємо індивідуальні транспортні засоби, скутери, мотоцикли. Такий вид транспорту стане основним в сучасних містах Землі. Тому наша місія зробити найкращий скутер для поїздок. Це має бути модель з урахуванням як комфорту, так і максимальної надійності.
НANZA — команда професіоналів, молодих і амбітних
Що для нас важливо
Для нас важливі: зовнішній вигляд, комфорт, зручність, швидкість і безпека в дорозі. Поєднуємо передові матеріали з електричною батареєю, зручними сидіннями, неймовірно легким керуванням. Те, що подобається сучасному європейському міському жителю, подобається і нам. Ми виробляємо саме такі скутери, а наша команда успішно вирішує всі проблеми сучасних пасажирських перевезень
Щодо вибору
Ми вибираємо енергетичне майбутнє Землі, і запрошуємо Вас приєднатися до цього сьогодні. Цей вибір буде правильним, сучасним, дуже красивим!

Їдемо в майбутнє з НАNZA!
Made on
Tilda